België boven in Muziekcentrum Goedleven
Er komt namelijk een eigenzinnige concertreeks vol Belgische iconen, opkomend talent en exclusieve try-outs aan.
Muziekcentrum Goedleven heeft een mooie concertagenda samengesteld. Er valt trouwens nog heel wat meer te beleven daar in Oostakker. Zo beschikt het centrum niet alleen over een concertzaal, maar zijn er ook meer dan twintig repetitieruimtes, een bruisende community-cafetaria en een muziek- en dansschool.
Maar hier focussen we graag op de concerten. Zoals dat op 28 februari van Boze Wolven en Cromwell (met in de rangen Emilie Blom (The Scene), Kloot Per W (Belpoplegende) en Achiel Keppens (Spiral Of Silence)). Of op 7 maart, wanneer Arbeid Adelt! en The Nightclub aan de beurt zijn. Belgian Asociality en Geitenvel treden er op op 14 maart en The Beatles Today geven er op 21 maart een exclusieve try-out.
Op 22 maart mogen The Wolfbanes en Foert van stal en Who Killed Zoe Bizoe doen het zowaar drie keer, met name op 27, 28 en 29 maart. Modder, Batsmasher en een special guest verpletteren u met plezier op 31 mei en Wolvennest stuurt zijn jongen uit op 16 juni. U ziet het: voor elk wat wils.
Meer info & tickets: www.zaalgoedleven.be,
