Fabrizio Poggi komt terug voor kleine tournee

Bart Verlent — 1 oktober 2026

De Italiaanse zanger-mondharmonicaspeler werkte in het verleden samen met Garth Hudson van The Band, The Blind Boys Of Alabama, Flaco Jimenéz (Ry Cooder, Bob Dylan) en Robert Plant. De man werd ook nog genomineerd voor een Grammy in 2018 en kreeg een Hohner lifetime-achievement-award.

Fabrizio Poggi komt terug voor kleine tournee
Foto: Fabrizio Poggi

Fabrizio Poggi bracht al meer dan twintig albums uit en schreef verschillende boeken over blues en folk. Tevens speelde hij op tal van prestigieuze plekken over heel de wereld zoals Carnegie Hall in New York en de legendarische Blues Cruise.

Volgend jaar kan je deze Italiaanse topmuzikant aan het werk zien op 24 maart in de Antwerpse Arenberg en op 26 maart staat hij op de Salmon Sessions in Essen. Tijdens deze optredens wordt hij bijgestaan door vaste gitarist Enrico Polverari en de Belgische zangeres-percussioniste Katleen Scheir.

← Terug naar overzicht