Whitney K brengt nieuwe plaat mee naar Leffingeleuren
Hij kondigt de nieuwe plaat aan met de nieuwe single Heaven en die klinkt euh... hemels!
Zoals een poosje geleden aangekondigd, zal de Canadees Konner Whitney aka Whitney K dit jaar op Leffingeleuren spelen. Meer nog: hij opent daar zijn Europese tournee naar aanleiding van het nieuwe album 'Bubble'. Eerder dit jaar was er al de single Rosie, maar met Heaven kondigt hij dus de nieuwe plaat aan die vanaf 12 september beschikbaar zal zijn.
Het is de opvolger van 'Two Years' uit 2021 en de daarop volgende ep 'Hard To Be God' (lees de recensie hier). Op het nieuwe album voert Whitney K een reeks intrigerende personages op, behept met alledaagse zwakheden en fantasieën. Hij schreef een dagboek vol, ondertussen Amerika doorkruisend. Alles wat hij oppikte, was inspiratie: van kroegenpraat, geruchten en verdraaiingen tot misinformatie, dagdromen, misverstanden en zelfrealisatie.
Nieuwe single Heaven beschrijft Whitney K's denkbeelden en is een moment van zelfonderzoek dat de eigenaardigheden van het leven in twijfel trekt; geïnspireerd door dialogen die tijdens nachtelijke telefoongesprekken werden gevoerd met oudere, "wijzere" mensen die de rebelse zoeker aanraadden koers te houden en vol te houden, want de dingen zullen onvermijdelijk beter worden.